Ons TEAM

Directeur: Monique Smits  moniquesmits@saamscholen.nl 

Locatieleider/intern begeleider: Richelle van Haaren richellevanhaaren apestaart saamscholen punt nl

 

Intern begeleider: Mireille de Koning mireilledekoning apestaart saamscholen punt nl

 

Leerkrachten: 

Groep 0-1:

Gera Brands  gerabrands apestaart saamscholen punt nl

Franka van Hoogstraten  frankavanhoogstraten apestaart saamscholen punt nl

 

Groep 2-3:

Marie-Louise van der Loop  marielouisevanderloop apestaart saamscholen punt nl

Sigrid Meijer sigridmeijer@saamscholen.nl

Karin van Sonsbeek karinvansonsbeek apestaart saamscholen punt nl

 

Groep 4-5:

Mariëlle van de Giessen  mariellevandegiessen apestaart saamscholen punt nl

Linsey Mulders linseymulders apestaart saamscholen punt nl

Karin van Sonsbeek  karinvansonsbeek apestaart saamscholen punt nl

 

Groep 6-7:

Anja van Luik  anjavanluik apestaart saamscholen punt nl

Tamara van de Coolwijk  tamaravandecoolwijk apestaart saamscholen punt nl

 

Groep 7-8 

Daisy Leijser daisyleijser@saamscholen.nl

Paula van den Berg  paulavandenberg apestaart saamscholen punt nl 

 

Onderwijsondersteunend:

Administratie: 

Marjolijn Slaats  marjolijnslaats apestaart saamscholen punt nl 

Conciërge:

Ad Heesakkers adheesakkers@saamscholen.nl 

Schoolwebsite door SchouderCom
Cookies voorkeuren