Ons TEAM

Directeur: Monique Smits  moniquesmits@saamscholen.nl 

Locatieleider/intern begeleider: Richelle van Haaren richellevanhaaren apestaart saamscholen punt nl

 

Intern begeleider: Mireille de Koning mireilledekoning apestaart saamscholen punt nl

 

Leerkrachten: 

Groep 1-2:

Gera Brands  gerabrands apestaart saamscholen punt nl

Sigrid Meijer sigridmeijer@saamscholen.nl

 

Groep 3-4:

Karin Liefkens karinliefkens@saamscholen.nl

Marie-Louise van der Loop marielouisevanderloop apestaart saamscholen punt nl

Mariëlle van de Giessen mariellevandegiessen@saamscholen.nl

Sigrid Meijer sigridmeijer@saamscholen.nl

 

Groep 5-6

Anja van Luik  anjavanluik apestaart saamscholen punt nl

Tamara van de Coolwijk tamaravandecoolwijk apestaart saamscholen punt nl

 

Groep 7-8 

Daisy Leijser daisyleijser@saamscholen.nl

Paula van den Berg paulavandenberg apestaart saamscholen punt nl 

 

Onderwijsondersteunend:

Administratie: 

Marjolijn Slaats  marjolijnslaats apestaart saamscholen punt nl 

Conciërge:

Ad Heesakkers adheesakkers@saamscholen.nl 

Schoolwebsite door SchouderCom
Cookies voorkeuren