Ons TEAM

Directeur: Monique Smits  moniquesmits@saamscholen.nl 

Locatieleider: Richelle van Haaren richellevanhaaren apestaart saamscholen punt nl

 

Intern begeleider: Mireille de Koning mireilledekoning apestaart saamscholen punt nl

 

Leerkrachten

Groep 1-2A:

Gera Brands  gerabrands apestaart saamscholen punt nl

Marie-Louise van der Loop  marielouisevanderloop apestaart saamscholen punt nl

 

Groep 1-2B:

Marie-Louise van der Loop  marielouisevanderloop apestaart saamscholen punt nl

Paula van den Berg  paulavandenberg apestaart saamscholen punt nl  

 

Groep 3-4:

Linsey Mulders  linseymulders apestaart saamscholen punt nl

Sigrid Meijer   sigridmeijer apestaart saamscholen punt nl

Lonneke Smits   lonnekesmits apestaart saamscholen punt nl

 

Groep 5-6:

Daisy Leijser   daisyleijser apestaart saamscholen punt nl

Anne van der Loop   annevanderloop apestaart saamscholen punt nl

Sigrid Meijer   sigridmeijer apestaart saamscholen punt nl

Maryam Khbabez   maryamkhbabez apestaart saamscholen punt nl

 

Groep 7-8 

Anja van Luik    anjavanluik apestaart saamscholen punt nl

Tamara van Bakel    tamaravanbakel apestaart saamscholen punt nl

Sam Theunissen (LIO)   samtheunissen apestaart saamscholen punt nl

 

Onderwijsondersteunend:

Marielle van de Giessen   mariellevandegiessen apestaart saamscholen punt nl

Conciërge: Jo van den Berk   jovandenberk apestaart saamscholen punt nl

Familiecontactpersoon: Adriëtte van den Bergh   adriëttevandenbergh apestaart saamscholen punt nl

Administratie: Marjolijn Slaats  administratie.bsdeblinkerd@saamscholen.nl

 

Schoolwebsite door SchouderCom
Cookies preferences